Musím vozit v autě rezervu?

Obrázek uživatele vaclav
Fórum: 
vaclav
Obrázek uživatele vaclav

Výňatek z vyhlášky č.341/2002 Sb. § 32/2 písmeno C :

Povinnost vybavení vozidla náhradními koly se nevztahuje na vozidla, která jsou vybavena prostředky pro bezdemontážní opravu poškozené pneumatiky umožňující nouzové dojetí.